ارتباط میان دو عبارت SEO و SEM

ارتباط میان دو عبارت SEO و SEM, پیشرو وب, طراحی سایت در کرج, طراحی وب سایت در کرج, طراحی سایت

SEO: سئو در حقیقت مخفف عبارت Search Engine Optimization است و به بیان ساده، این فرآیند شامل طیف گسترده ای از روش هایی است که به منظور بهبود رتبه بندی هر وب‌سایتی در موتورهای جستجو، انجام می‌شوند. سئو به شما کمک می‌کند تا با ارتقا رتبه‌بندی خود در موتورهای جستجو تعداد مشتریان بالقوه خود را افزایش دهید.
 
فرآیند سئو می‌تواند با استفاده از چندین تکنیک صورت گیرد؛ ولی کسانی که با این تکنیک‌ها آشنایی ندارند می‌توانند به شرکت‌هایی که در این زمینه به فعالیت می‌پزدازند مراجعه کنند. یک شرکت حرفه‌ای که در زمینه سئو به فعالیت می‌پردازد می‌تواند تمام روش‌های بهینه سازی را برای شما پیاده کرده و حتی در توسعه و مدیریت صفحات رسانه های اجتماعی کمکتان کند.
 
SEM: SEM مخفف عبارت Search Engine Marketing است که در ارتباط با سئو مورد استفاده قرار می‌گیرد و کمک می‌کند تا اطلاع‌رسانی در مورد برند خود را افزایش دهید. کمپین‎‌های تبلیغاتی‌ای که بر اساس پرداخت به ازای هر کلیک (PPC) راه اندازی می‌شوند،بخش مهمی از SEM را تشکیل می‎دهند. شما با انتخاب موضوع کسب‌وکار خود در حین ایجاد کمپین تبلیغاتی موتور فرآیند SEM را روشن می‌کنید. زیرا از همین طریق نام شما به گوش افرادی که مورد نظر شما هستند، می‌رسد.
 
لینک منبع