دلایل عدم موفقیت یک سایت

دلایل عدم موفقیت یک سایت, پیشرو وب, طراحی سایت در کرج, طراحی وب سایت در کرج, طراحی سایت

طراحی بد:
یک سایتی که طراحی بدی دارد میتواند مثل بازکردن یک رستوران ۵ ستاره در یک محله فقیر نشین باشد که عملا با شکست روبرو خواهد شد.

تبلیغات فراوان:
برای تبلیغات خود برنامه داشته باشید و آنها را در مکان‌های مناسب نمایش دهید. سعی کنید زمانی تبلیغات بگذارید که سایت شما دارای رتبه مناسبی باشد که توجه تبلیغ دهندگان را جلب کند.

خوراک وبسایت خود را پنهان کرده اید:
این روزها خیلی از افراد برای خواندن مطالب سایت‌های مورد علاقه شان ، از فید استفاده می‌کنند. سعی کنید که یک دکمه بزرگ برای فید خود در نظر بگیرید تا کاربرانی که از فید استفاده میکنند مشترک خوراک شما شوند.

تیتر‌های جذابی ندارید:
بعد از نوشتن مقاله یا مطلبی که درون وبلاگ یا سایتتان می خواهید منتشر کنید ، یکبار آن را بخوانید و بهترین و جذاب ترین تیتر ممکن را انتخاب کنید.

صفحه درباره ما ندارید:
بعضی از خوانندگان تمایل دارند تا اطلاعاتی راجع به شما و فعالیت تان داشته باشند. پس در مورد خود و وبسایت خود حتما توضیحاتی را در قالب صفحه درباره ما قرار دهید.

به مطالب خود لینک نمی دهید:
اگر در مورد موضوعی می نویسید که قبلا هم در مورد آن نوشته اید و فکر می کنید که می توانند به هم کمک کنند و یکدیگر را تکمیل سازند ، حتما در درون نوشته خود ، به آن ها لینک بدهید.

عکس ندارید:
عکس ها یکی از جذب کننده ترین المنت‌ هایی هستند که شما می توانید از آنها در افزایش بازدید و جلوگیری از خروج زود هنگام بازدید کننده استفاده کنید. حتما برای عکس های خود توضیحاتی کوتاه در حد ۲ یا ۳ کلمه بنویسید .

سبک نوشتن بدی دارید:
نویسه ‌های خود را در پاراگراف های معینی جای دهید و سعی کنید طبق روال همیشگی خود پیش بروید.

موضوعات فراوانی دارید:
وبسایت شما یاهو یا تبیان نیست که صد‌ها موضوع را در کنار هم جمع آوری کرده باشد. پس تعداد موضوعات خود را کم کنید و سعی کنید که از اهداف خود دور نشوید.

نظرات بازدیدکنندگان برایتان مهم نیست:
اگر نظرات بازدید کنندگان برایتان مهم نیست ، بهتر است که همین امروز دست از کار کردن بکشید و دنبال کار دیگری باشید که حداقل نظر مشتریان در آن تفاوتی ایجاد نکند.

لینک منبع