بهترین تنظیمات برای افزونه All in One Seo Pack

بهترین تنظیمات برای افزونه All in One Seo Pack, پیشرو وب, طراحی سایت در کرج, طراحی وب سایت در کرج, طراحی سایت

I enjoy this plugin and have made a donation
All in One SEO Pack زدن تیکش به این معنیه که می خواهید به توسعه دهنده افزونه پولی پرداخت کنید جهت حمایت از پروژه

Plugin Status
فعال یا غیرفعال کردن افزونه All in One SEO Pack

Home Title
یعنی عنوانی که سایت شما با آن شناخته می شود حتما چنتا کلمه کلیدی درآن بیاورید و با تعداد کاراکتر حداکثر ۶۰ تا ۷۰ چون اگه بیشتر باشه گوگل اون مقدار بیشتر از ۶۰ تا ۷۰ کاراکتر رو (…) نشون میده پس تاثیرش کم میشه. اسم سایت و کلمات کلیدی رو با کاراکتر “|” از هم جدا کنید اسم سایت رو فارسی و انگلیسی بیاورید.

Home Description
توضیحی کلی از سایت شما که شامل معرفی و اهداف شما می شود. عنوان را در اینجا هم بیاورید سعی کنید حاوی کلمات کلیدی هم باشه به تعداد کاراکتر حداکثر ۱۵۰ تا ۱۸۰ هم دقت کنید.

Home Keywords (comma separated)
(Keywords) کلمات کلیدی اصلی سایت که بسیار مهم هستند پس در بکارگیری آنها دقت کنید کلمات مربوط به سایتتان را وارد کنید. در تعداد محدودیتی وجود ندارد ولی در یک مدت طولانی کم کم مقدار آن را اضافه کنید و کمتر حذف کنید و بیشتر اضافه. با (,) انگلیسی کلمات را از هم جدا کنید.

Canonical URLs
این یه قابلیت بحث برانگیزه می دونید که تو وردپرس بینهایت آدرس برای یک صفحه وجود داره کافیه این آدرسای متفاوت یک صفحه به گوش گوگل برسه اونوقت می بینید که چه دردسری پیش میاد و برگه هاتون دچار (duplicated error) میشه. راه حل وردپرس برای این موضوع همین قابلیت Canonical URLs هستش که به موتور جستجو میگ هکه کدوم برگه اصلیه و اون رو نشون بده. پس فعالش کنید

Rewrite Titles
عناوین (Titles) صفحات رو به صورتی متحدالشکل در میاره و برای سئو بسیار مهمه چون عنوان سایت شما رو هم تو عناوین برگه ها میاره. تغییری در فرم پیشفرضش ندید بهتره.

SEO for Custom Post Types
یعنی مشخص کنید که می خواهید در کدام نوع پست ها (برگه ها ، نوشته ها) افزونه All in One SEO Pack کار کند یا نکند. غیرفعال یعنی همه.

Custom Post Types for SEO Column Support
اگه تیک مورد بالا رو زدید اینجا تعیین کنید که کدوم رو می خواهید (نوشته ها ، برگه ها)

Use Categories for META keywords
از عنوان دسته ها برای کلمات کلیدی پست ها (Posts) استفاده کند یا نه ، بهتره تیکش رو بزنید

Use Tags for META keywords
این یه قابلیت فوق العادس با زدن تیک اون خوده افزونه برچسب های (Tags) نوشته رو به کلمات کلیدی اضافه می (Tag) این یه قابلیت فوق العادس با زدن تیک اون خوده افزونه برچسب کنه البته دیگه این کلمات رو در کلمات کلیدی پست به صورت دستی وارد نکنید چون تکراری نشون داده میشه و تاثیر منفی داره.

Dynamically Generate Keywords for Posts Page
این قابلیت رو وقتی فعال کنید که در (تنظیمات خواندن وردپرس برگه ای را برای نمایش پستها اختصاص داده اید) که خودکار کلمات کلیدی پست را درآن برگه نمایش می دهد.

Use noindex for Categories
تگ noindex رو به هدر دسته ها اضافه میکنه که برای خورد نشدن رنک خیلی مفیده و اگه اینکار و نکنید فقط رنک پست های اصلی رو خراب کردید و رنک رو به صفحات دسته هدایت کردید در ضمن این مورد توسط توسعه دهنده افزونه All in One SEO Pack هم توصیه میشه.

Use noindex for Archives
این هم همون تاثیر مورد بالا رو داره چون تگ noindex رو به هدر برگه های (آرشیو) بایگانی اضافه می کنه . و تاثیر مثبتی داره.

Use noindex for Tag Archives
باز مثل دو مورد قبلی با این تفاوت که نظرات متفاوتی در این مورد وجود داره این تیک زده بشه یا نه ولی توصیه ما این است که از ایندکس (index) شدن تگ برچسب ها (Tags) جلوگیری به عمل آید.

Autogenerate Descriptions
خودش چند خط اول هر پست رو به عنوان توضیح تو هدر میاره برای تنبلا و اونایی که هر روز کلی پست ارسال میکنن خوبه.

Capitalize Category Titles
اولین حرف هر کلمه در عنوان دسته رو حروف بزرگ (Capitalize) میکنه که تو فارسی معنی نداره.

Exclude Pages
اگه خواستید این افزونه در برگه یا پستی کار نکنه کافیه Id اونو اینجا بیارید و با (,) ویرگول انگلیسی فاصله ایجاد کنید.

Additional Post Headers
اگه می خواهید کد جاوا یا استایل یا متاتگ خاصی را فقط در هدر نوشته ها (Posts) بیارید و در بقیه جاها لود نشه اینجا کدشو بزارید.

Additional Page Headers
درست مثل بالا ولی در برگه ها (Pages)

Additional Home Headers
درست مثل دو مورد بالا ولی در صفحه نخست (Home)

Log important events
وقایع مهم رو ذخیره میکنه البته قابلیت مهمی نیست.

Title
عنوان (Title) مطلب بسیار مهم است پس کلمات کلیدی را در آن بگنجانید و به تعداد کاراکتر حداکثر ۶۰ تا هم توجه داشته باشید چون اگه بیشتر باشه گوگل او مقدار بیشتر از ۶۰ کاراکتر رو (…) نشون میده پس تاثیرش کم میشه.

Description
توضیحات (Description) اون نوشته رو می سازه عنوان (Title) رو هم در داخلش بیارید و به تعداد کاراکتر حداکثر ۱۶۰ تا توجه داشته باشید چون اگه بیشتر باشه گوگل اون مقدار بیشتر از ۱۶۰ کاراکتر رو (…) نشون میده پس تاثیرش کم میشه.
پس تاثیرش کم میشه

Keywords (comma separated)
(Keyword) کلمات کلیدی پست رو وارد کنید البته اگه تیک مورد ۱۱ رو زدید پس تگ ها رو اینجا ننویسد چون تکراری میشن اگه نزدید عنوان تگ های نوشته رو هم در کلمات کلیدی بیارید در ضمن با (,) ویرگول انگلیسی فاصله ایجاد کنید

All in One SEO تذکرات برای استفاده بهتر از افزونه
اگه تو تنظیمات تیک موارد ۱۳ و ۱۴ و ۱۵ رو زدید نباید این موارد در نقشه سایت بیایند پس تنظیمات آن را هم تغییر دهید ولی اگه تیکشان را نزدید پس بهتر است موارد آنها در نقشه سایت بیایند.